Встановлення автоматики на двостулкові ворота

Зміст:
  • Який привід обрати
  • Що важливо врахувати перед встановленням привода
  • Встановлення привода: що, де і як
  • Від чого залежить ваша безпека
  • Купити автоматику FAAC можна у нашому магазині.

Встановлення автоматики на двостулкові ворота відрізняється від монтажу привода на відкатні конструкції. Під час обладнання автоматикою воріт розпашного типу важливо правильно розташувати кронштейн на стовпі та на стулці, витримати необхідні позиції стулки щодо стовпа та інші параметри.
Самостійно поставити автоматику на розпашні ворота можна, якщо дотримуватися моїх порад і уважно вивчити інструкцію виробника (документацію до приводів також).

Який привод обрати

Розрізняють дві групи приводів для двостулкових воріт: лінійні та важільні. Перші мають видовжений сталевий або алюмінієвий корпус, який містить редуктор. Редуктор пристроїв другого типу захищений кожухом із пластика.

Кожному виду приводів притаманні свої принципи роботи й умови монтажу, незнання яких призводить до помилкового вибору пристрою та незапланованих матеріальних витрат.

Особливу увагу потрібно приділяти бренду пристрою. Обирайте автоматику відомих торговельних марок, її виробники не шкодують інвестицій у тестування та вдосконалення своєї продукції. Придивіться до FAAC: їхня італійська автоматика представлена в 118 країнах; компанія працює в цій ніші вже 50 років і заробила репутацію виробника надійної продукції, чиї експлуатаційні характеристики перевершують мірки німецької якості.

Що важливо врахувати перед встановленням привода

Обов’язково перевірте, наскільки плавно й легко рухаються стулки. Правильно встановлені розпашні ворота легко відчиняються/зачиняються, навіть якщо їх просто підштовхнути пальцем. Переконайтеся, що відсутній перекіс стовпів, стулок, петель, а самі петлі – змащені.

Важливо усунути всі недоліки, інакше автоматика підклинюватиме й зазнаватиме великого навантаження. Існують і інші нюанси встановлення привода на двостулкові ворота, які слід знати всім!

faac 412 new

Встановлення привода: що, де і як

Після знайомства з особливостями приводів ви визначитеся з типом пристрою. З’ясуйте нюанси встановлення обладнання обраного типу:

  • Лінійний. Нерухома частина такого пристрою кріпиться на кронштейн, встановлений на стовпі, що утримує стулку. Передній рухливий кронштейн привода знаходиться на черв’ячному валу та фіксується на стулці.
  • Важільний. Привод намертво кріпиться на стовпі, який утримує стулку.
  • Прихований (підземний). Важільний привод цього різновиду зовсім не псує своєю присутністю зовнішній вигляд воріт. Не подумайте, інші приводи красиві, просто в дизайні «під старовину» будуть виглядати недоречно. Бетонується механізм у проріз таким чином, щоб залишився на виду тільки важіль. Потім важіль з’єднується зі стулкою.

Від чого залежить ваша безпека

Техніка безпеки під час встановлення автоматики розписана в інструкції. Не заощаджуйте на проводці та її з’єднаннях, інакше анекдоти про неякісну продукцію стануть для вас гіркою дійсністю. Переконайтеся, що заземлення виконано як слід. Якщо ви поклали на себе відповідальність за встановлення автоматики на двостулкові ворота, значить, маєте базові знання з електрики.

Подбайте про безпеку своїх рідних. Надійну та якісну автоматику для розпашних воріт можна придбати тут.

Львівська ковальня надає 2 роки гарантії на автоматику FAAC.

Ціна за монтаж від 60 до 100 Є.