Монтаж гаражних воріт Львів

Ми надаємо професійні послуги з установки різних воріт та автоматизованих систем до воріт. У нас ви можете замовити:

  • встановлення секційних гаражних воріт;
  • встановлення ролетних воріт;
  • встановлення відкатних воріт;
  • встановлення автоматичних воріт;
  • встановлення розпашних воріт.

Ми проконсультуємо вас з питань установки, зробимо необхідні заміри та забезпечимо якісний монтаж воріт у Львові.автоматика

Крім установки, ми пропонуємо комплексне обслуговування, що включає:

  • консультації з вибору потрібної моделі воріт;
  • виготовлення воріт на замовлення;
  • продаж і встановлення комплектуючих, матеріалів і автоматики для воріт;
  • сервісне обслуговування;
  • гарантійний та після гарантійний ремонт.

Етапи монтування воріт

 Процес установки воріт складається з наступних етапів:

Замір виїзного отвору. Його величина визначає розмір майбутніх воріт, а також механізм, що підходить для їх відкриття або підйому.

3d7ee9afddb181fb2abfa156b363ed14

Безпосередньо початковий етап монтажу. Команда фахівців готує проріз для установки воріт, іноді стіни навколо отвору додатково зміцнюються звареною конструкцією. Потім працівники встановлюють горизонтальні або вертикальні напрямні, що вимагає граничної уважності й чіткості, так як навіть мінімальні відхилення можуть привести до несправностей майбутньої конструкції.

Кріплення воріт, з’єднання або навішування секцій між собою, в залежності від обраної конструкції. Тут варто відзначити, що монтаж воріт різного типу має свою специфіку. Наприклад, монтаж гаражних воріт або секційних воріт без автоматичного приводу здійснюється швидше, ніж монтаж автоматичних воріт. У випадку з останнім додатково здійснюється складання, перевірка і налагодження автоматичного приводу, установка системи на ворота, налагодження роботи механізму.

 

Тривалість і складність монтажу воріт визначається типом конструкції, пристроєм механізму і розміром отвору. Однак установка навіть найпростіших систем вимагає спеціальних знань і навичок, а також професійного обладнання. Тому ми рекомендуємо довіряти цей складний процес тільки досвідченим майстрам, які несуть відповідальність за свою роботу і надають гарантіі.podemnye_vorota

Співробітники нашої фірми забезпечують монтаж воріт будь-якої конструкції. Ми встановлюємо системи, замовлені і виготовлені у нас, а також системи інших виробників.

Ціни на встановлення воріт

 Як говорилося вище, вартість монтажу воріт у Львові залежить від сукупності факторів, таких як тип і розмір конструкції, вид механізму і інших. Тому ціна визначається після консультації з нашим менеджером або оцінки майстра.

Монтаж та встановлення гаражних воріт Львів. Щоб замовити встановлення воріт телефонуйте:

 (097) 458 58 00

(067) 729 48 33

Kruzik
Kruzik – Якісні ворота з Чехії

Наші партнери :         

Алютех -Ворота Білорусії
Алютех -Ворота Білорусії