Послуги

Лазерна або плазмова різка у Львові з найкращими на ринку ціною та якістю 

+38 067 729 48 33 – Андрій (керівник проекту)

Lazerna risk Lviv

Лазерна різка металу

Верстат для волоконного лазерного різання може витримувати потужність лазера до 12 000 Вт, тому він є ідеальним вибором для різання більш товстих листів. Наприклад, при виробництві великогабаритних машин і устаткування (сільськогосподарської, текстильної, харчової і будівельної техніки) для обробки зазвичай використовується різання волоконним лазером великої потужності.

Plazma rizka lviv

Лазерна різка листового металу виконується за допомогою надсучасного верстата GWEIKE. Потужність лазера складає 2000 Вт.

Лазерна різка листів призначена для пластин з вуглецевої сталі 0,5-25 мм, пластин з нержавіючої сталі 0,5-14 мм, гальванізованих пластин, електролітичних пластин, холоднокатаних пластин, пластин з алюмінієвого сплаву 0,5-14 мм, 0,5-10 мм металевих матеріалів, таких як латунь і мідь.

Lazerna rizka Lviv

Плазмова різка металу

Плазмова різка труб та листового металу виконується за допомогою потужного апарату NCMAX. Плазморіз легко впорається з твердою  вуглецевою і легованою сталлю товщиною до 20 мм.

При обробці матеріалів товщиною до 15 мм можлива тривала робота без втрати якості різу. Ефективне повітряне охолодження знижує час простою апарату і підвищує оперативність робіт. Обладнання використовується у складі автоматичної системи з ЧПУ — отже, можна запрограмувати розкрій будь-якої складності.

 

Гнуття металу

Гнуття металу

 Гнуття металу здійснюється на спеціалізованому обладнанні – листозгинальному пресі турецької  фірми «DURMA HAP 3080». 

Весь технологічний процес згинання металу є повністю автоматизованим процесом.  Застосування технологій лазерного або плазмового різання металу і високоточного  гнуття  листових металевих заготовок дозволяє відмовитися від використання штампів у виробництві широкої номенклатури деталей, отримати високу точність лінійних розмірів і кутів. 

Крім цього, гнуття металу дозволяє отримати монолітну конструкцію безшовного типу.  Зварювальні шви є вразливим місцем, де нерідко активно йде процес корозії металу, і виникає порушення цілісності металевого виробу.

Гнуття металу у Львові

Різка металу

За допомогою промислового верстата, який називається гільйотина або прес-ножиці німецької фірми «SCHECHTL», ми здійснюємо рубку металу.  Товщина листа може бути від 1 до 8 мм. Габарити – до 2800 мм.

Весь процес дуже простий і виконується досить швидко.  За кілька хвилин виходить точний і рівний зріз без найменшого сліду деформацій листа, без задирів, кутів та інших дефектів.

Полімерно-порошкове фарбування у Львові

Полімерно порошкове фарбування

Львівська ковальня здійснює  полімерно порошкове фарбування  металевих виробів і конструкцій будь-якої складності за допомогою спеціальної печі. Внутрішній об’єм печі: 2000 × 2000 × 3000 мм. Максимальні габарити виробів: 1900 × 1900 × 2900 мм.

Ви можете вибрати будь-який колір з палітри RAL. Ми пропонуємо оглянути ряд фарбованих зразків, що дозволяє більш точно визначитися з кольором і фактурою полімерно-порошкового фарбування.

ВГОРУ